Weź udział w internetowej aukcji lokali użytkowych

Jesteście zainteresowani wzięciem udziału w aukcji? Nie byle jakiej, bo internetowej. Już 16 września 2021 roku ruszy kolejna aukcji najmu poznańskich lokali użytkowych. Co można wylicytować? Tym razem Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych zaproponuje 12 nieruchomości. Tak jak w poprzednich edycjach, aukcja zostanie przeprowadzona za pośrednictwem strony internetowej, specjalnie przygotowanej na to wydarzenie.

Wylicytuj jeden z 12 lokali użytkowych

Aukcja rozpocznie się już w czwartek, 16 września 2021 roku o godzinie 12:00. Wielkość lokali? Bardzo zróżnicowana. Tym razem na aukcji czekają nieruchomości od 22 metrów kwadratowych, do nawet 150 metrów. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych ma nadzieję, że szeroka oferta, którą zaproponowali, pozwoli na jak najlepsze dopasowanie lokalu pod kątem powierzchni oraz ceny dla przedsiębiorców.

Atrakcyjne lokalizacje

Gratką będą również atrakcyjne lokalizacje wspomnianych pomieszczeń. Nieruchomości będą mieściły się między innymi przy ulicy Szyperskiej, Bukowskiej czy Gwarnej. Jak wziąć udział w aukcji? Należy zarejestrować się na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłacić wadium, którego wielkość jest określona indywidualnie do każdego lokalu do dnia 15 września 2021 roku. Wszystkie dostępne pomieszczenia można obejrzeć przed aukcją, wystarczy skontaktować się wcześniej z administratorem i zachować obowiązujace zasady sanitarne.

Dotychczasowe akcje

Warto przypomnieć, że miesiąc temu Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych zorganizował aukcje najmu lokali użytkowych, zlokalizowanych w nowych pawilonach handlowo-usługowych przy ulicy Świt. Efekt? Znaleziono najemców dla prawie wszystkich oferowanych nieruchomości. To właśnie z uwagi na popularność i dużą aktywność poznańskich przedsiębiorców, ZKZL postanowiło zorganizować kolejną aukcję.