Zawodnik Lecha Poznań zostaje ojcem

Pochodzący ze Szwecji lewy obrońca Lecha Poznań, Elias Andersson, niedawno doświadczył radosnej zmiany w swoim życiu osobistym. Na początku sezonu zawitał do Kolejorza w ramach letniego okienka transferowego i teraz celebruje kolejny ważny moment – narodziny swojego pierwszego dziecka. Z dumą podzielił się tą wiadomością z fanami na platformie Instagram.

Andersson, którego umiejętności na boisku szybko zostały docenione przez trenera Johna van den Broma, już od początku sezonu stał się kluczowym graczem w składzie drużyny. Występując na pozycji lewego obrońcy, skutecznie zastąpił Pedro Rebocho. Jego debiutanckie występy były znakomite, co budziło wielkie nadzieje na przyszłość. Jednak ostatnio jego forma zdaje się słabnąć.

Jednak najważniejsze nowiny dotyczą nie boiska, ale życia prywatnego Anderssona. Uczucie radości pochodzące z narodzin dziecka to coś zupełnie innego niż sukcesy sportowe. Drużynowy kolega poinformował w mediach społecznościowych, że niedawno został ojcem. Dodatkowo podkreślił, że zarówno jego partnerka Eva, jak i nowo narodzona córka są w pełni zdrowe. Wiadomość ta spotkała się z gorącym przyjęciem ze strony kolegów z zespołu, którzy zasypali Anderssona gratulacjami.