Zbadaj się w POSUM!

Zapraszamy do Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznego Usług Medycznych, gdzie na wszystkich poznaniaków czeka Biała Sobota, a wraz z nią bezpłatne badania krwi, analiza składu ciała, a także bezpłatne konsultacje medyczne.

Biała sobota w POSUM

Już w sobotę, 18 września, na terenie Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych przy Alei Solidarności 36, w godz. 9:00-13:00 będzie można wziąć udział w wydarzeniu zorganizowanym w ramach Poznańskich Dni Zdrowia. Podczas tak zwanej Białej Soboty, na poznaniaków czekać będą między innymi konsultacje medyczne, porady specjalistów czy świadczenia prozdrowotne. Dodatkowo czekać będzie możliwość skorzystania skorzystać z badania piersi, pomiaru ciśnienia, a także badania cytologiczne i USG wraz z konsultacją ginekologiczną w Punkcie Profilaktyki Intymnej, a także badania densytometryczne, które wykrywają wczesną osteoporozę. Co ważne: mieszkańcy, którzy chcą wykonać oznaczenia poziomu cukru, cholesterolu lub trójglicerydów, powinni zgłosić się do badania na czczo.

Bogata oferta medyczna

Dostępne dla mieszkańców będą również badania RTG płuc oraz diagnostyka fizjoterapeutyczna. Można również zapisać się na specjalistyczne, bezpłatne badania jak  kolonoskopia, badania laryngologiczne, a także badania stomatologiczne dla dzieci w wieku 7-11 lat.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania, bez względu na wiek. Dla najmłodszych przygotowano liczne gry i zabawy, za to Seniorzy będą mogli uzyskać informacje na temat m.in. Złotej Karty Seniora czy Pudełka Życia.