Znakomite osiągnięcie Lecha Poznań – 8000 karnetów sprzedanych na mecze domowe

Wystąpiło wydarzenie godne odnotowania! Klub piłkarski Lech Poznań zdołał przekroczyć magiczną barierę 8 tysięcy sprzedanych karnetów na swoje mecze domowe w nadchodzącym sezonie 2023/24. To osiągnięcie okazało się być najbardziej imponującym rezultatem zanotowanym w ciągu ostatnich 10 lat. Dodatkowo, zawodnicy Lecha Poznań, współpracując z Kibicami Kolejorza, motywują swoich fanów do nabycia abonamentów stałych na nadchodzące spotkania zespołu niebiesko-białych.

Klub znany jako Kolejorz regularnie aktualizuje i publikuje informacje dotyczące liczby sprzedanych karnetów na sezon, który już niebawem ma się rozpocząć. W czwartek, 13 lipca, przekazaliśmy informacje o 7518 karnetach, które znalazły nabywców wśród fanów drużyny niebiesko-białych. W tamtym czasie, do pobicia rekordu sprzedaży z sezonu 2014/15, brakowało jedynie 242 stałych biletów wstępu. Jednakże, sympatycy z Poznania nie potrzebowali dużo czasu, aby nie tylko zrównać się z najlepszym wynikiem odnotowanym w ostatnich dziesięciu latach, ale również go przewyższyć. Do poniedziałku, 17 lipca, Kolejorz poinformował o sprzedaży dokładnie 8013 karnetów.

Ale to jeszcze nie koniec tej historii! Pierwszy ligowy mecz na stadionie przy ulicy Bułgarskiej odbędzie się dopiero w niedzielę, 30 lipca. Oznacza to, że liczba sprzedanych karnetów może jeszcze wzrosnąć.