15 edycja Gran Turismo Polonia ponownie odwiedza Poznań

Poznań, stolica Wielkopolski, po raz kolejny miał zaszczyt gościć prestiżową imprezę motoryzacyjną, Gran Turismo Polonia. Tegoroczne spotkanie to już piętnasta odsłona tego wydarzenia. Przez dwa dni, począwszy od poniedziałku, około 100 luksusowych samochodów miało okazję pokazać swoje możliwości zarówno na Torze Poznań, jak i na ulicach miasta.

Uczestnicy eventu zamieszkali w hotelu „Andersia”, który stał się głównym punktem ich pobytu. Nie tylko w obrębie hotelu, ale również na pobliskim parkingu i okolicach, można było zaobserwować imponujący widok – pojazdy o łącznej wartości przewyższającej 100 milionów złotych.

Wśród uczestników znalazły się prawdziwe perełki motoryzacji. Ferrari 812 Superfast, Lamborghini Aventador, Porsche 992 GT3 oraz McLaren 720S, to tylko niektóre z egzotycznych modeli, które wzięły udział w piętnastej edycji Gran Turismo Polonia. Impreza rozpoczęła się 10 lipca, gromadząc właścicieli supersamochodów zdecydowanych na wspólną rywalizację i prezentację swoich maszyn na Torze Poznań. Sumaryczna wartość wszystkich biorących udział w wydarzeniu pojazdów przekroczyła 100 milionów złotych.