Otwarcie kampanii wyborczej Jadwigi Emilewicz pod emblematem #KonkretyEmilewicz

Jadwiga Emilewicz, posłanka z ramienia PiS i trzecia na liście kandydatów w Poznaniu do parlamentu, rozpoczyna swoją kampanię wyborczą. W trakcie trwania akcji, planuje stopniowo ujawniać kluczowe elementy swojego programu. Pierwszy z nich prezentowała w środę przed Wielospecjalistycznym Szpitalem Miejskim im. J. Strusia w Poznaniu, gdzie zamierza wspomóc w utworzeniu oddziału geriatrycznego.

Wizja stworzenia oddziału geriatrycznego w miejskim szpitalu w Poznaniu jest jednym z głównych punktów programowych Jadwigi Emilewicz. Posłanka zapowiedziała, że w najbliższych tygodniach przedstawi swój program na nadchodzącą kadencję. Program ten będzie szczególnie skupiony na Poznaniu i wskaże te inwestycje, które lokalne władze samorządowe nie będą mogły przeprowadzić bez współpracy z rządem. Cztery wyzwania dla Poznania to główne tematy, które chce poruszyć Emilewicz.

Start kampanii wyborczej Jadwigi Emilewicz pod hasłem #KonkretyEmilewicz miał swoje miejsce przed Wielospecjalistycznym Szpitalem Miejskim im. J. Strusia. Wybór lokalizacji nie był przypadkowy – jeden z głównych punktów programu Emilewicz dotyczy ochrony zdrowia.