POSiR oferuje atrakcyjne zajęcia na ferie zimowe: kajaki i ratownictwo wodne

Za sprawą miejskich pływalni POSiR zimowe ferie mają szansę stać się wyjątkowym czasem pełnym ekscytujących atrakcji. Do wyboru są lekcje pływania na deskach SUP, nauka obsługi dwuosobowego kajaka pod okiem doświadczonego instruktora, czy też zajęcia z elementami ratownictwa wodnego. Zgłoszenia na te eventy przyjmowane będą od 1 lutego.

Pływalnia Miejska Atlantis przewidziała dla dzieci, które potrafią pływać, naukę pływania na deskach SUP. Zajęcia przeprowadzane będą na dużym basenie w każdy poniedziałek i środę między godzinami 10:00 a 12:00. Opłata za udział to jedynie 25 złotych za dwugodzinne aktywności.

Inną propozycją dla młodych pływaków jest nauka obsługi kajaka dwuosobowego. Taka forma spędzania czasu na dużym basenie dostępna będzie na Pływalni Miejskiej Winogrady w poniedziałki, środy i piątki między godzinami 9:00 a 11:00. Koszt dwugodzinnych zajęć wynosi również 25 złotych.

Dzieci w wieku od 3 do 12 lat mogą korzystać z animacji na basenie rekreacyjnym, które organizowane będą zarówno na Winogradach, jak i Ratajach. W pierwszym przypadku zajęcia prowadzone będą we wtorki i czwartki między godzinami 9:15 a 11:30, zaś w drugim – w poniedziałki, środy i piątki między godzinami 10:45 a 12:15. W obu przypadkach koszt uczestnictwa wynosi 25 złotych.

Na koniec warto wspomnieć o ofercie pływalni Atlantis oraz Rataje, które proponują zajęcia z animatorem, podczas których dzieci poznają podstawy ratownictwa wodnego. W Atlantisie zajęcia te prowadzone będą w piątki w godzinach od 10:00 do 12:00, natomiast na Ratajach – we wtorki i czwartki od 10:45 do 12:15. Opłata wynosi odpowiednio 25 złotych za dwie lub półtorej godziny.