Prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak, zaprasza seniorów na świąteczny koncert "Kolęda po sąsiedzku"

Prezydent miasta Poznań, Jacek Jaśkowiak, ma przyjemność zaprosić poznańskie seniorki i seniorów na wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Jest to koncert o nazwie „Kolęda po sąsiedzku”, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze utwory pastorałkowe z polskiego repertuaru. Wydarzenie odbędzie się 21 grudnia, a jego scenerią będzie Teatr Muzyczny.

Nadchodzący koncert „Kolęda po sąsiedzku” przewidziany jest na 21 grudnia. Dwa seanse zaplanowano na godziny 11:00 oraz 13:00. W trakcie tego muzycznego spektaklu, publiczność będzie miała okazję posłuchać najbardziej znanych i uwielbianych polskich kolęd i pastorałek. Całość zostanie uzupełniona odczytaniem poezji.

Na scenie Teatru Muzycznego w Poznaniu wystąpią cenieni soliści: Anna Lasota, Anita Urban-Wieczorek, Patryk Kośnicki oraz Maciej Ogórkiewicz. Wspierać ich będzie zespół muzyczny składający się z Jakuba Kraszewskiego, który zagra na pianinie, Kuby Marciniaka, odpowiedzialnego za saksofon sopranowy oraz Andrzeja Iwanowskiego, który będzie grał na basie. W repertuarze artystów znajdą się takie utwory jak „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy się Chrystus rodzi” czy „Cicha noc”. Koncert będzie również doskonałą okazją do składania sobie wzajemnych życzeń i dzielenia się radością ze zbliżających się świąt.