Ryanair poszerza swoją ofertę lotów z Poznania: nowe trasy i więcej połączeń

W środku tygodnia, konkretnie 27 września, linia lotnicza Ryanair zdecydowała się na przedstawienie publiczności swego rozkładu lotów na sezon zimowy dla miasta Poznań. W skład tej oferty wchodzi aż 23 trasy, w tym również dwie całkiem nowe, prowadzące do Lizbony oraz Pafos. To pierwsza okazja, kiedy to Poznań zostaje połączony z Portugalią poprzez loty. Dodatkowo, Ryanair ma w planach podwyższenie częstości lotów na pięciu innych trasach, które cieszą się popularnością w okresie zimowym.

W ciągu najbliższego roku, mieszkańcy Poznania będą mieli możliwość skorzystania z lotów do Lizbony czy też Pafos. Przewoźnik Ryanair nie zamierza jednak na tym poprzestać i planuje także zwiększyć ilość lotów na kolejnych pięciu trasach, które cieszą się dużą popularnością zimą. W grę wchodzą tutaj takie kierunki jak Alicante, Bristol, Malta, Mediolan czy Paryż.

Ryanair postanowił również wzbogacić swoją flotę o trzy nowe samoloty. Są one bazowane na kwotę 300 milionów dolarów, w tym jeden z nich to nowoczesny „Gamechanger”. W efekcie, z Poznania będzie można polecieć za pomocą tej linii aż 23 trasami, wśród których znajdą się dwie całkowicie nowe.