Specjalna oferta dla posiadaczy karty OK Poznań: 25% zniżki na wynajem toru do gry każdej niedzieli

W każdą niedzielę, aż do końca sierpnia 2023, posiadacze karty OK Poznań mogą cieszyć się 25% zniżką na wynajem toru do gry. Taka jest specjalna oferta, która pozwala na godzinną zabawę w konkurencyjnej cenie dla maksymalnie sześciu osób korzystających z jednego toru.

Możliwość skorzystania z tej ulgi jest możliwa wielokrotnie – nie tylko 6 sierpnia, ale również 13, 20 i 27 tego samego miesiąca. Godziny, w których można skorzystać z oferty, to te pomiędzy 12:00 a 20:00. Chociaż rezerwacja toru nie jest koniecznością, opcja ta jest dostępna. W celu rezerwacji, można skontaktować się telefonicznie pod numerem 507 414 005 (podczas godzin pracy kręgielni) lub 61 871 06 42 (od godz. 8:00 do 16:00).

Oferta ta jest możliwa dzięki działaniom Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, które są budżetowym zakładem Miasta Poznania. Zarządzają one miejskimi obiektami sportowo-rekreacyjnymi, takimi jak baseny, korty tenisowe i kąpieliska. POSiR organizuje również liczne wydarzenia sportowe w mieście, jak chociażby Spartakiadę Seniorów, Maraton Poznański czy Półmaraton Poznański.

Karta OK Poznań to program stworzony przez miasto dla jego mieszkańców, którzy tutaj rozliczają swoje podatki. Dzięki aktywnej karcie OK Poznań, mogą oni korzystać ze stu dwudziestu pięciu różnych zniżek u pięćdziesięciu ośmiu partnerów programu. Zniżki te dotyczą różnych obszarów, m.in.: kultury, sztuki, sportu i rekreacji, zdrowia, czasu wolnego, gastronomii oraz edukacji.